Práca opatrovateľky

Práca opatrovateľky je psychicky, ako aj fyzicky náročné povolanie.
My v spoločnosti SunSet Blvd. to veľmi dobre vieme a preto sme tu vždy pre vás.

Pre spoluprácu s našou spoločnosťou

je dôležité spĺňať niekoľko základných požiadaviek

dorozumieť sa po Nemecky aspoň na mierne pokročilej začiatočníckej úrovni (Európsky rámec A2)

mať skúsenosti s opatrovaním seniorov, alebo predložiť certifikát o absolvovaní opatrovateľského kurzu

chuť pracovať a každý deň zlepšovať svoje opatrovateľské a jazykové zručnosti

byť občanom ktorejkoľvek krajiny EÚ, alebo mať povolenie na pobyt a prácu v EÚ

Platové podmienky

Naša spoločnosť ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie pre naše opatrovateľky. Výška vašej mzdy záleží predovšetkým na vašej úrovni nemeckého jazyka, pracovných skúsenostiach, ako aj zdravotného stavu pacienta. Výška mzdy začína od 1300,-€ a siaha až do výšky 1800,-€ za mesačný turnus. Výplatu dostávate priamo od nás najneskôr k 25. dňu v mesiaci na váš bankový účet – vyhnete sa tak akýmkoľvek nezhodám s klientom. Zabezpečte si aj vy stabilný príjem pre vašu domácnosť a zaregistrujte sa zadarmo ešte dnes!

Sprostredkovateľské poplatky:

Spoločnosť SunSet Blvd. neúčtuje opatrovateľkám žiadne sprostredkovateľské poplatky. V praxi to znamená, že mzda, na ktorej sa dohodneme je konečná a celú dohodnutú sumu prevedieme vo výplatnom termíne priamo na váš bankový účet. Naše mzdy vždy uvádzame „v čistom“ (Netto), preto vám z dohodnutej mzdy nebudeme sťahovať už žiadne dodatočné poplatky za sociálne a zdravotné poistenie.

Jediný poplatok, ktorý zaplatíte je jednorazový administratívny poplatok za spracovanie vášho profilu v našej databáze a to vo výške 40,-€, ktorý bude odpočítaný až z vašej prvej výplaty. Nič teda vopred neplatíte a poplatok je JEDNORAZOVÝ bez ohľadu na počet rodín v ktorých budete pôsobiť.